Cryptomining Power Supplies - APW7-12-1800-A3 & 12V-125/166A - Untested, As-Is
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
06
quantity
Product details
Category
Two power supply units (PSUs) previously used for cryptomining. Sold as-is, untested.
Includes:
1x APW7-12-1800-A3 PSU
1x 12V-125A (1500W) / 12V-166A (2000W) PSU.